OUTLET AGD I RTV

Outlet AGD i RTV to sprzedaż produktów wyprzedażowych w obniżonych cenach. Pochodzą one z końcówek serii, z wystaw sklepowych czy prezentacji a także z likwidacji hurtowni.
Produkty outletowe potrafią zaskoczyć swoją niską ceną. W ofertę wchodzą produkty nowe, które nie posiadają wad ale są tańsze niż w innych sklepach oraz produkty w klasie 2, które posiadają ryski, ślady użytkowania lub inne drobne uszkodzenia nie mające wpływu na funkcjonalność i użyteczność, ale nieznacznie obniżają wygląd estetyczny urządzenia. Takie produkty są odpowiednio tańsze niż ich sklepowe odpowiedniki.
Reasumując NASZ SKLEP OFERUJE CIEKAWĄ GAMĘ PRODUKTÓW W OBNIŻONYCH CENACH.


SKĄD POCHODZI SPRZĘT?

Sprzęty przez nas oferowane pochodzą z rynków niemieckiego, brytyjskiego a także z rynku polskiego.


PRODUKTY UŻYWANE

W naszym sklepie można zakupić również produkty używane. W obecnej chwili posiadamy w sprzedaży pralki oraz lodówki. Urządzenia przed sprzedażą przechodzą profesjonalny przegląd serwisu oraz testy, które sprawiają, że sprzęt jest w 100% sprawny i działa poprawnie.
Produkty używane cechują się dużo niższą ceną na rynku stąd też cieszą się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. Ceny kształtują się już od 299 PLN brutto.